Spor Ürünleri tedariği sektöründe 16 yıllık deneyimin ardından oluşan tecrübemizi 2010 yılında kurduğumuz Prosport Spor Ürünleri ve Promosyon Tic. Ltd. Şti. çatısı altında; Kaliteli ürün, reel fiyatlandırma ve müşteri memnuniyeti ilkelerini ön planda tutarak alanımızda öncü firmalar arasında yer alma hedefimizle sektördeki yolculuğumuza devam etmekteyiz.

Tamamı yerli sermayeli ve yerli üretim olan koleksiyonumuzu 2013 yılından itibaren ürünlerimizdeki kalite GÜCümüzden* oluşan güven ile Müşterilerimizin memnuniyetini KAZANMAK* amacıyla oluşturduğumuz “DAFRON” markası altında Spor Sektörünün yerli ve yabancı tüm bileşenlerinin beğenisine sunuyoruz.

Bütünüyle kendi bünyemizde yer alan modelistlerimiz tarafından oluşturulan özgün tasarımlardan oluşan koleksiyonumuzun yanı sıra Müşterilerimizden gelen özel tasarım ürünlerin imalatını da sağlamaktayız. 

2017 yılı itibari ile sektörümüzdeki yerimize olan güvenimiz ile yatırımlarını hızla arttıran Şirketimiz, Tekstil piyasasının İstanbul’daki kalbi Merter’de, 1.700 m2’lik müstakil yerleşkesinde oluşturduğu hizmet merkezi ile çalışmalarına devam etmektedir. Yerleşkemizde karşılama bölümü olarak alanında öncü Türk Mimarlar tarafından hızla gelişen sektörümüzün ihtiyaçları ve talepleri düşünülerek çizimi gerçekleştirilen 200 m2’lik “Showroom” alanımız, Türkiye standartlarının oldukça üzerindeki tasarımı ile müşterilerimize hizmet vermektedir.

Ürünlerimizin üretiminde hızla gelişen sektörel hammadde ağını sürekli takip ederek üst seviye kalite ve kullanım kolaylığı sunan kumaş ve aksesuarların kullanılması öncelikle prensiplerimizdendir. 2017 yılında sektörümüzün beğenisine sunulan yeni koleksiyonumuzda bu prensibimiz doğrultusunda hazırlandı.

DAFRON olarak çok genç bir yapılanma olmamıza rağmen kısa süre içerisinde öncelikle kalitemizden kaynaklanan beğenilerin getirisi olarak kısa süre içerisinde yerli sektörde öncü firmalar arasına girmiş olmamızın yanı sıra şu an için üretimimizin %22’sini kapsayan İhracatımız konusunda da Ülkemizi birçok ülkede başarı ile temsil etmekteyiz.

Yeni koleksiyonumuz ve ülkemizin Tekstil konusundaki öncülüğünün verdiği güven ile bu alandaki yatılımlarımızı 2017 yılında arttırarak kapasitemizin en az %50’lik kısmını İhracata ayırma hedefimiz doğrultusunda yatırımlarımız devam etmektedir.


Sürekli gelişen sektörel teknolojileri takip ederek üretim aşamalarında uygulamaya özen gösteren “DAFRON”, 44 personel kapasiteli 3000 m2’lik partner üretim tesislerinin yanı sıra termin sürelerindeki memnuniyeti sağlamak amacıyla çalıştığı atölyelerin seçimi konusunda da hassasiyetle “kaliteden ödün vermeme” ilkesiyle yoluna devam etmektedir.

Sektörümüzün Dünya çapında isim yapmış, önde gelen markaları ile eş zamanlı olarak tamamı “Dijital Baskı” ürünlerin üretimi alanında gelişimini tamamlayan DAFRON, özellikle Forma konusunda günlük 600 adet üretim bandında devam eden tedariği ile bu konuda Türkiye’de öncü olma özelliğini korumaktadır. Geniş desen ağımızın yanı sıra müşterilerimizden gelen her türlü desen ile Dijital Forma üretimi gerçekleştiren DAFRON, yeni koleksiyonu içerisinde de Dijital Baskılı ürünlere yer vermiştir.

İhracat alanındaki atılım hedefimizle bağlantılı olarak yapılanmasını sürdüren DAFRON, İnternet Sitesi ve Sosyal Medya çalışmalarını bu hedefle uyum içerisinde güncelleyerek, 22 kişilik genç ve sektörde deneyimli kadrosu ve “Üst Düzey Kaliteyi Gerçek Fiyatlandırma” prensibi ile sektörde hızla büyüyerek kısa zaman içerisinde yurtdışı piyasalarında da adını ezberletecektir.
İç piyasadaki paydaşlarımızla karşılıklı güven ve hizmet kalitesi doğrultusunda oluşturduğumuz Bayii ağımızı koruyarak, Markamızın gelişimi ile doğru orantılı olarak büyümesini sağlamanında temel görevlerimizden olduğunun bilinci ile hizmetlerimize gururla devam ediyoruz…
*Latince kökenli kelimeler içerisinde “DAF” gücü, “RON” ise kazanmayı temsil etmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR